Şartlar ve koşullar
Biz hepsitema.com olarak, GPL (Genel Kamu Lisansı) altında toplanan ve yeniden dağıtılan WordPress zorluk konularını veya eklentilerini, dünyanın ötesindeki geliştiricilerin yardımı ile kabul ediyoruz. Biz nutuk zaman ‘biz’, ‘bize’ henüz ‘bizim’ biz de dahil olmak üzere taklit arasındaki kastediyoruz hepsitema.com konumlandırılmıştır hepsitema.com

Hesap oluşturma
Bu ifadelerle ilgili duman dağıtımından sonra bir puan oluşturduğunuzda, topluluğumuzun üst katında bir üye olarak yer almak için denizaşırı olursunuz. Bizim yaşınız boyunca, bu cümlelerde ana hatlarıyla belirtilen döşeme yönetmeliklerine bir göz atmaya ve incelemeye istekli olmaya, ancak onları dikkatlice yakalamaya uyarsınız.

Koşulların Kabul Edilmesi hepsitema.com web sitesi ile
ilgili üçlü rekabet ve kullanım gerçekliğinin ardından uygunluk süresi boyunca devam etmek istediğiniz ifadeleri daha sonra almazsanız, kabul ettiğiniz takdirde Gizlilik Politikası altındaki bu ifadelere bağlı kalın. bir özelliği sakladıktan sonra daha uzun süre yurtdışına çıkarsınız.

Abonelik
Henüz bir Üye gibi geldiğinizde, GPL lisansı ile birlikte sonucun eski kalmasına göre umut ayı taklidinde bulunan nesnelerin dizinine uygun olarak taklit ve penetrasyon konusunda doğru hale getirilmesi arasında ulaşırsınız. hepsitema.com‘in taklidine uygun olarak yalnızca gerçek bilgileri kullanan gerçek kişiler de abone olabilir .

Yaş sınırı
uygun olarak istediğiniz yaş 18 yıl olmaya devam etmekte olup, bunun sonucunda henüz Üye olarak kalabilmek için gelişmektedir. 18 yaşın altındaysanız, bir mucit masalında markaların taklidinde gerekliliği arzuluyorsanız, o zaman en az 18 yaşında olan anne ama ebeveyn izniyle birlikte satın alım sağlamalısınız, o zaman tüm faaliyetlerinizden sorumlu kalmasını diliyorum.

Sorumluluğunuz
Bize silahlandırdığınız çok fazla bilgiyi doğru, mükemmel veya toplamdır, ancak bu nedenle tabin formasyonunuzu güncel tutmayı tercih edersiniz (son teknoloji bir cesaret adresi dahil). Koleksiyonunuz artık devredilemez. hepsitema.com ile ilgili kullanım yapan ve paroladan beri kullanıcı adınız boyunca toplu olarak birleşme sırasında meydana gelen herkesin sorumluluğu size aittir, daha sonra parolanızı aşılmaz şekilde koruyun, ancak kötü bir kişinin kullanıcı adınızı değil parolanızı kullanmasına izin vermeyin. Güvenlikle ilgili herhangi bir sorundan sonra şifrenizin yetkisiz kişiler tarafından kullanıldığını anlarsanız, bize uygun geçişe göre gerekliliğinizi derhal haberdar edin.

Para iadeleri
Sayısal içerik materyalinin çok fazla toplu stant için kullanımı göz önüne alındığında, daha sonra bir satın alma yapıldığında doğrudan dışarıda indirilmeye devam edebilir; bu bölgede “deneme” ve “ödemesiz süre” yoktur, ardından beceri tam karı nihai olduğundan, daha sonra bir ürün için bir performans için alışveriş yapılır. Bir öğeyi indirmeye devam ettikten sonra, bu miktarın içinde onu “iade etmek” ile uyumlu bir yol yoktur. Bazı geri ödemeler sağlanamayacağından, altta beklentiye uygun olarak bu ifadelerin takibi için düzenlemeler yapmaya devam ettiğimizden, zararınız da dahil olmak üzere sonuçlarınız üzerinde bir etki yaratıyoruz. Böyle bir takımda, yarı dolu saf aylar nedeniyle, yetenekli bir rata geri ödeme niyeti bulunmaktadır.

Para İadesi Talepleri
Diğer taraftan, genel olarak, aşağıdaki durumlarda geri ödeme yapma konusunda herhangi bir uyum disiplini olmadığından, geri ödeme taleplerini değerlendireceğiz: