Gpl Lisansı
hepsitema.com olan % 100 yasal . Tüm temalar ve eklentiler GPL (Genel Kamu Lisansı) altında yayınlanır.

Bunları istediğiniz sıklıkta ve istediğiniz kadar sitede kullanmakta özgürsünüz.

Hepsitema.com lisans anahtarları sağlıyor mu
Lisans anahtarlarını sağlamıyoruz, kiralamıyoruz, serbest bırakmıyoruz veya yeniden satmıyoruz. Bu web sitesinde sunulan tüm ürünler GNU Genel Kamu Lisansı (GPL) altında lisanslıdır. Kaç ürüne ihtiyaç duyduğuna bakılmaksızın, projelerinizi kullanmak için lisans anahtarlarına ihtiyacınız yoktur.
Lisans anahtarları yalnızca, bir eklenti veya temanın yazarından otomatik güncellemeler ve destek almak istiyorsanız gereklidir.

Dosyalar ve indirmeler yasal mı?
Evet, depomuz tarafından dağıtılan tüm temalar, eklentiler, eklentiler ve WooCommerce uzantıları GNU GPL ile% 100 açık kaynaklıdır.

Bunlar orijinal ürünler mi
Evet, tüm ürünlerimiz% 100 orijinaldir. Web sitemizde bir ürün öne çıkarırsak, o ürünün yazarlarına aktif bir aboneliğimiz olur. Onlardan ürün indiriyor ve size yeniden dağıtıyoruz. Bu indirmeler hiçbir şekilde değiştirilmez.

Bu dosyaların geliştiricisi misiniz
Hepsitema.com , WordPress, WooCommerce, WooThemes, Elegant Themes, Rocketgenius Inc., GravityForms, iThemes, OnTheGoSystems, AppThemes, vb. dahil olmak üzere üçüncü taraf geliştiricilere bağlı değildir, ilişkilendirilmez, yetkilendirilmez, onaylanmaz ve hiçbir şekilde bunlarla ilişkili değildir.

Eklentiyi veya temayı kaç sitede kullanabilirim?
İstediğiniz kadar. hiçbir sıkıntı olmadan. Eklentiler ve temalar GPL lisanslıdır ve bunları istediğiniz sıklıkta, ancak seçtiğiniz pek çok sitede kullanabilirsiniz. Bir web sitesi oluşturan bir arkadaşınız mı var? Eklentilerimizi ve temalarımızı da onlarla paylaşın.

Ürünler için güncelleme sağlıyor musunuz?
Evet. Bir güncelleme bize bildirilir bildirilmez yazardan indirip sitemizde güncelliyoruz.