Gizlilik Politikası

Bu Gizlilik Politikası, bilgilerinizi nasıl topladığımızı, kullandığımızı ve sakladığımızı daha iyi anlamanıza yardımcı olmak için yazılmıştır. Teknoloji ve gizlilik yasaları her zaman değiştiği için, bu politikayı zaman zaman güncelleyebiliriz. Önemli bir değişiklik yapılırsa, ana sayfamızda ve satıcı yöneticisinde mutlaka bir bildirim yayınlayacağız. Bu değişiklikler gönderildikten sonra WordPress Hepsitema.comnı kullanmaya devam ederseniz, revize edilmiş politikayı kabul etmiş olursunuz.

WordPress Hepsitema.com (birlikte “Hizmetler”) tarafından sunulan herhangi bir ürün veya hizmete kaydolarak, bu Gizlilik Politikasının şartlarını ve uygun olduğu hallerde, WordPress Hepsitema.com Hizmet Şartları’nı kabul etmiş olursunuz. Bu politika, Hizmetlerin kullanıcısı (“siz” veya “sizin” olarak anılır) olarak siz (ve müşteriniz, işvereniniz veya onların adına hareket ediyorsanız başka bir tüzel kişilik) ve WordPress Hepsitema.com ve onun arasında yasal olarak bağlayıcı bir sözleşmedir. bağlı kuruluşlar. Hizmetlerimize herhangi bir yeni özellik veya araç eklersek, bunlar da bu politikaya tabi olacaktır.

Kişisel Bilgilerinizi, bize verdiğiniz bilgilerle doğru, eksiksiz ve güncel tutacağız. Kişisel Bilgilerinize erişim talep ederseniz, Kişisel Bilgilerinizin varlığını, kullanımını ve ifşasını yasaların izin verdiği şekilde size bildireceğiz ve bu bilgilere erişiminizi sağlayacağız.

WordPress Hepsitema.com web sitesi ziyaretçilerinden topladığımız bilgi türleri, kullandığınız cihaz ve tarayıcı, ağ bağlantınız ve IP adresiniz hakkında bilgi topluyoruz. WordPress Hepsitema.comna abonelik satın aldığınızda veya başka isteklerde bulunduğunuzda da Kişisel Bilgiler alabiliriz.
Sohbet desteği kullanıcılarından adınızı, e-posta adresinizi, kullandığınız cihaz ve tarayıcı hakkındaki bilgileri, ağ bağlantınızı ve IP adresinizi topluyoruz.
Forum kullanıcılarından adınızı, e-posta adresinizi ve web sitesi URL’nizi topluyoruz.
Bu bilgileri hesabınıza hizmet vermek, Hizmetlerimizi geliştirmek ve olabilecek sorularınızı yanıtlamak için kullanırız.

Bu bilgileri ne zaman topluyoruz?
Bu bilgileri, web sitemizi ziyaret ettiğinizde veya bizimle e-posta, web formu, anlık mesaj, canlı sohbet veya web sitemizde içerik yayınlayarak (forumlar, ürün güncelleme talepleri dahil) etkileşimde bulunduğunuzda toplarız. Bize sağlayabileceğiniz ek bilgileri de topluyoruz.

Bilgilendirme
hepsitema.com’in kullanımı, bilgileri bu belgede açıklanan şekilde kullanabilir ve ifşa edebilir. Bu belgede açıklanan kullanımlara ek olarak, bilgileri sipariş yerine getirme ve yönetme, ürün anketleri, faturalama ve denetimler ve diğer benzer kullanımları içeren amaçlar için kullanabiliriz. Kişisel bilgileri veya kişisel olmayan bilgileri yalnızca koşullara göre makul olan amaçlar için toplar, kullanır ve ifşa ederiz. Bilgi toplamak için yalnızca adil ve yasal yöntemler kullanıyoruz. Toplu Bilgileri ve İş İletişim Bilgilerini uygun olduğunu düşündüğümüz şekillerde kullanma veya ifşa etme hakkını saklı tutarız.

Çocuklar için bilgi
18 yaşından küçük kişilerin bu siteye üye olmasına izin vermeyiz. 18 yaşın altındaysanız, kişisel bilgilerinizi bizimle kullanmayın.

Diğer Web Siteleri Bağlantıları
Bu web sitesinde sizi başka bir şirket tarafından işletilen bir web sitesine götüren bir bağlantıya tıkladığınızda, o şirketin web sitesi gizlilik ilkelerine tabi olacaksınız.

İletişim bilgileri
Bu politika veya sitemiz hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen [email protected] e-posta adresini kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin .